Czym jest SzkolenieSEO.pl

Czy jesteś zmęczony próbą nauki SEO na własną rękę? Nie jesteś sam. Wiemy, że nauka SEO może być wyzwaniem, zwłaszcza jeśli nie masz do dyspozycji odpowiednich wskazówek lub narzędzi. Dlatego właśnie stworzyliśmy nasz kurs online - abyś mógł w końcu uzyskać wyniki, na które zasługujesz, bez konieczności spędzania godzin na czytaniu postów na blogach i oglądaniu filmów.

A trochę więcej...

Mając 15 lat doświadczenia w branży i ponad 10 lat prowadzenia wykładów i seminariów jako ekspert SEO, SzkoleniaSEO.pl ma wyjątkową pozycję, aby przyciągnąć najlepszych przyszłych ekspertów.

Postawmy sprawę jasno: Naszą misją jest konsultowanie z firmami i organizacjami, pomaganie im w tworzeniu planów marketingowych tak aby zwiększyć widoczność oraz aby napędzać konwersje i zwiększać sprzedaż.

Dlaczego warto wybrać SzkolenieSEO.pl? Co sprawia, że Łukasz Żelezny jest tak wyjątkowy?

Po pierwsze, nie jest on samozwańczym czarodziejem marketingu cyfrowego; jest on laureatem nagród. Jest laureatem nagrody Clutch w trzech różnych branżach za swoją pracę w zakresie SEO (2019). Wypowiada się w wielu branżowych magazynach : Forbes, Politico, Wired, SemRush, CMO, Brand24, aby wymienić tylko kilka z nich.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co jego klienci sądzą o współpracy z Łukaszem, odwiedź www.seo.london

Po ponad 15 latach pracy w branży SEO, codziennych dojazdach do pracy w Londynie i lataniu po całym świecie, aby przemawiać na konferencjach i wydarzeniach, Łukasz zdecydował się na uruchomienie własnej firmy konsultingowej i tak narodziło się SEO.London.

Kolejnym krokiem jest ukłon w stronę polskiego rynku SEO i chęć dzielenia się wiedzą z zakresu SEO w języku polskim. Tak właśnie powstało SzkolenieSEO.pl

Zobacz więcej

Dołącz do naszego newslettera